Załóż bezpłatne konto. Skuteczny e-mail marketing w zasięgu Twojego biznesu.

Skuteczny e-mail marketing

Szybki i prosty w obsłudze, a zarazem wyposażony w szeroką gamę opcji umożliwiających dotarcie do pożądanej grupy odbiorców. Mailon.pl posiada rozbudowane narzędzia do Tworzenia efektownych wizualnie wiadomości HTML oraz ich personalizacji.

 

Wiedza marketingowca

Ważne informacje

Nasze serwisy

Bezpłatny eKurs

5 sekretów dotyczących skutecznych działań e-mail marketingowych. Zero zobowiązań, 100% satysfakcji.

Imię:
e-mail:

Cennik

Bezpłatne konto - FREE

Jeśli posiadasz niewielką ilość odbiorców i nie zamierzasz również rozsyłać mailingu zbyt często, możesz skorzystać z opcji bezpłatnej. Wersja bezpłatna umożliwia utrzymanie do 500 odbiorców w bazie mailon.pl oraz wysłanie do 1000 wiadomości miesięcznie.

Jeśli uważasz, że zmieścisz się w tych limitach, możesz korzystać z mailon.pl bez terminowo bezpłatnie. Najwyższą jakość zapewniamy zarówno dla płatnych, jak i kont FREE.Bez abonamentu - opłata za wysyłkę wiadomości e-mail

Jeśli nie planujesz zbyt częstych kampanii mailingowych, a lista Twoich odbiorców jest znaczna, zdecydowanie wybierz ten wariant. Nie będziesz obciążany stałymi opłatami abonamentowymi. Zapłacisz jedynie za wysłanie wiadomości. Aby porównać dostępne funkcjonalności kliknij porównaj funkcjonalności.

Abonament miesięczny

Jeśli planujesz częste rozsyłanie mailingu do stałej listy odbiorców, wybierz tę opcję. Płatność pobierana jest w zależności od wielkości listy Twoich odbiorców, a nie od ilości wysłanych wiadomości. Ilość wysłanych wiadomości nie jest limitowana, ograniczona jest natomiast liczba odbiorców w Twojej bazie. Poniższa tabela przedstawia zryczałtowaną opłatę miesięczną w zależności od wielkości Twojej bazy odbiorców. Aby porównać dostępne funkcjonalności kliknij porównaj funkcjonalności.

Konto "VIP" - zero ograniczeń

W tej opcji dostępne są wszystkie funkcjonalności. Nie ma ograniczeń dotyczących wielkości bazy odbiorców jak i ilości wysyłanych mailingów w ciągu miesiąca. Dodatkowo to konto uprzywilejowane jest pełną obsługą naszych grafików. Jeśli chcesz, aby Twoje mailingi były szczególnie efektowne, w tym pakiecie oferujemy Ci wykonanie 2 projektów miesięcznie szaty graficznej newslettera, e-booka, kursu, formularzy zapisu, ankiety itd.... Aby porównać dostępne funkcjonalności kliknij porównaj funkcjonalności.

Rabaty

Rabaty dotyczą opcji kont "Abonament Miesięczny" oraz "VIP". Jeśli wykupisz usługi na dłuży okres niż jeden miesiąc możesz sporo zaoszczędzić. Poniżej znajduje się tabela przedstawiająca rabat w zależności od okresu rozliczeniowego.

Stworzenie szablonu na indywidualne zamówienie

Stworzenie indywidualnego szablonu graficznego. Projekt jest tworzony od podstaw, zgodnie z ustaleniami z klientem. Cena zawiera również zakup potrzebnych zdjęć z serwisów typu STOCKphoto w imieniu klienta.

Wykonany szablon pojawi się w panelu klienta jako jeden z szablonów do wyboru. Szablon wykonany na zamówienie, będzie widoczny wyłącznie w panelu klienta, który dane zamówienie złożył.

Opracowanie strategii marketingowej mailingu

Oferujemy Państwu zaopiekowanie się Państwa kampaniami mailingowymi i doradztwo w pełnej ich obsłudze. Na podstawie informacji przekazanym przez klienta, opracowujemy strategię kampanii lub serii kampanii marketingowych. Cena negocjowana jest indywidualnie w zależności od zakresu planowanych działań, oraz liczby odbiorców, do których będzie kierowana kampania e-mail marketingowa.

wszystkie podane kwoty, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT.