Załóż bezpłatne konto. Skuteczny e-mail marketing w zasięgu Twojego biznesu.

Skuteczny e-mail marketing

Szybki i prosty w obsłudze, a zarazem wyposażony w szeroką gamę opcji umożliwiających dotarcie do pożądanej grupy odbiorców. Mailon.pl posiada rozbudowane narzędzia do Tworzenia efektownych wizualnie wiadomości HTML oraz ich personalizacji.

 

Wiedza marketingowca

Ważne informacje

Nasze serwisy

Bezpłatny eKurs

5 sekretów dotyczących skutecznych działań e-mail marketingowych. Zero zobowiązań, 100% satysfakcji.

Imię:
e-mail:

Co to jest e-mail marketing

Załóż konto w MailOn.pl

!!! bezterminowo bezpłatne !!!

imię:
nazwisko:
e-mail:
telefon:
twoja strona internetowa:
województwo:

E-mail marketing nie polega wyłącznie na masowym wysyłaniu wiadomości e-mail. Jego skuteczność głównie zależy od odpowiednio dobranej grupy docelowej oraz dostosowaniu treści lub oferty do potrzeb odbiorcy. Dlatego pozwolę sobie na stwierdzenie:

E-mail marketing to masowe wysyłanie przemyślanych wiadomości e-mail, o przemyślanej treści z precyzyjnie wytyczonymi celami, do dokładnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Działania e-mail marketingowe powinny dostarczyć Ci jak najwięcej informacji o Twoich klientach, jakie mają potrzeby, oczekiwania, z jakimi problemami się zmagają. Skuteczny e-mail marketing to przede wszystkim wnikliwa analiza informacji, pozyskanych za jego pośrednictwem.

Twoja kampania e-mail marketingowa odniesie sukces tylko wtedy, kiedy wszystkie prowadzone w niej działania, oparte będą na potrzebach odbiorców, do których jest kierowana.

Nie zbudujesz skutecznej kampanii e-mail marketingowej, bez odpowiednich narzędzi. Zwykły program pocztowy może umożliwia jedynie wysyłanie wiadomości e-mail, ale nie dostarczy Ci żadnych informacji o skuteczności przeprowadzonych działań.

Jeśli chcesz przeanalizować skuteczność kampanii skierowanej do 10.000 odbiorców, nie wykonasz tego ręcznie. Musisz posiadać specjalistyczne oprogramowanie, które w sposób masowy dostarczy Ci statystyk o zwrotach, czytalności, klikalności itd... za pomocą którego będzie personalizować wysyłane wiadomości, 10.000 wiadomości jednym kliknięciem, ale każda inna, inna dla kobiet inna dla mężczyzn, inna dla tych co kupili lodówkę inna dla tych co urządzają pokoik dziecięcy.

Oprogramowanie MailOn.pl zostało stworzone właśnie pod tym kątem. Aby realizować skuteczne kampanie e-mail marketingowe i przeprowadzać wnikliwą analizę, która dostarczy Ci informacji na wagę złota.