Załóż bezpłatne konto. Skuteczny e-mail marketing w zasięgu Twojego biznesu.

Skuteczny e-mail marketing

Szybki i prosty w obsłudze, a zarazem wyposażony w szeroką gamę opcji umożliwiających dotarcie do pożądanej grupy odbiorców. Mailon.pl posiada rozbudowane narzędzia do Tworzenia efektownych wizualnie wiadomości HTML oraz ich personalizacji.

 

Wiedza marketingowca

Ważne informacje

Nasze serwisy

Bezpłatny eKurs

5 sekretów dotyczących skutecznych działań e-mail marketingowych. Zero zobowiązań, 100% satysfakcji.

Imię:
e-mail:

E-mail marketing

Załóż konto w MailOn.pl

!!! bezterminowo bezpłatne !!!

imię:
nazwisko:
e-mail:
telefon:
twoja strona internetowa:
województwo:

Mailon.pl jest nowoczesnym narzędziem do prowadzenia zaawansowanych kampanii e-mail marketingowych. Jest nie tylko programem wysyłającym masowo wiadomości e-mail, pozwala również na szczegółową analizę skuteczności przeprowadzonych kampanii.

Mailon.pl to także narzędzie do zdobywania nowych klientów, umożliwia budowanie bazy mailingowej, pozyskiwanie informacji od klientów, zdobywanie wiedzy o potrzebach klientów, trendach, problemach, trudnościach.

Jak powstał MailOn.pl

W zamyśle MailOn.pl miał być jedynie narzędziem wewnętrznym naszej firmy do komunikacji z naszymi klientami. Pierwotnie powstał jako projekt pod nazwą firemail.pl. Rosnące zainteresowanie e-mail marketingiem w Polsce oraz coraz większa jego popularność sprawiła, że postanowiliśmy uruchomić firemail.pl w wersji komercyjnej, wówczas narodziła się nowa nazwa MailOn.pl.