Załóż bezpłatne konto. Skuteczny e-mail marketing w zasięgu Twojego biznesu.

Skuteczny e-mail marketing

Szybki i prosty w obsłudze, a zarazem wyposażony w szeroką gamę opcji umożliwiających dotarcie do pożądanej grupy odbiorców. Mailon.pl posiada rozbudowane narzędzia do Tworzenia efektownych wizualnie wiadomości HTML oraz ich personalizacji.

 

Wiedza marketingowca

Ważne informacje

Nasze serwisy

Bezpłatny eKurs

5 sekretów dotyczących skutecznych działań e-mail marketingowych. Zero zobowiązań, 100% satysfakcji.

Imię:
e-mail:
nazwa usługi / typ konta FREE konta płatne
trzy warianty do wyboru
abonament
miesięczny
płatność
za wysyłkę
VIP
Baza odbiorców Tworzenie bazy mailingowej. Grupowanie, Sortowanie po płci, Przeglądanie statystyk kliknięć.
Grupowanie odbiorców Tworzenie grup oraz podgrup odbiorców. Przenoszenie adresów e-mailowych, tworzenie widoków oraz sortowanie.
Ilość odbiorców w bazie W zależności od typu konta baza odbiorców może być ograniczona. W przypadku kont rozliczanych "za wysyłkę" ilość odbiorcó jest nie ograniczona.
Wysyłka e-maili Zgodnie z wybranym wariantem rozliczania, ilość e-maili wysyłanych e-maili może być ograniczona lub nie.
Szablony graficzne Do dyspozycji masz szablony graficzne specjalnie zaprojektowane i zoptymalizowane pod masową wysyłkę mailingową.
Projektowanie szablonów Jeśli potrzebujesz indywidualnie stworzonego szablonu graficznego dla swojego mailingu, nasi graficy są do Twojej dyspozycji.
Tworzenie formularzy zapisu Szybka i prosta konfiguracja umożliwi Ci wygenerowanie kodu, który nastepnie wstawisz na swojej stronie www. W jego miejscu pojawi się formularz zapisu.
Pomoc w instalacji formularzy Formularz zapisu jest kluczowym warunkiem do pozyskania jak największej ilości odbiorców. Jeśli potrzebujesz pomocy programisty, pomożemy Ci w jego optymalnym zagnieżdzeniu na Twojej stronie internetowej.
Projektowanie formularzy zapisu Jeśli chcesz zwrócić uwagę swoich klientów formularzem zapisu, nasi graficy zaprojektują specjalnie dla Ciebie formularz, który na pewno nie umknie ich uwadze. Dzięki temu na pewno ilość Twoich odbiorców będzie rosła.
Wielokrotny autoresponder Tworzenie e-kursów, e-booków rozsyłanych partiami w mailach, ta funkcjonalność jeszcze skuteczniej zbuduje bazę Twoich odbiorców.
cennik szczegółowy bezpłatne 27,87zł za miesiąc 6,70zł za 1000 wiadomości 1 500,00zł za miesiąc
podane kwoty są wartościami netto, nie zawierają podatku VAT 23%.