Załóż bezpłatne konto. Skuteczny e-mail marketing w zasięgu Twojego biznesu.

Skuteczny e-mail marketing

Szybki i prosty w obsłudze, a zarazem wyposażony w szeroką gamę opcji umożliwiających dotarcie do pożądanej grupy odbiorców. Mailon.pl posiada rozbudowane narzędzia do Tworzenia efektownych wizualnie wiadomości HTML oraz ich personalizacji.

 

Wiedza marketingowca

Ważne informacje

Nasze serwisy

Bezpłatny eKurs

5 sekretów dotyczących skutecznych działań e-mail marketingowych. Zero zobowiązań, 100% satysfakcji.

Imię:
e-mail:

Projektowanie sklepów

Sklep internetowy to wbrew pozorom zaawansowana aplikacja internetowa. Sklep musi być przejrzysty, jego obsługa nie może sprawiać kupującemu żadnych trudności, ładowanie się poszczególnych podstron musi być błyskawiczne. Przy nieustannie rosnącej konkurencji sklep internetowy musi być dopracowany pod każdym względem. Jakość sklepu w dużej mierze świadczy o wiarygodności bez której eHandel jest niemożliwy.

Ze względu na zróżnicowanie asortymentu wynikających ze specyfiki branży, najistotniejszym elementem jest opracowanie strategii sklepu internetowego. Kładziemy bardzo duży nacisk na ustalenie optymalnego rozwiązania, które maksymalnie uprości proces składania zamówienia. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Ostateczna koncepcja sklepu jest efektem kilku godzinnych dyskusji i przemyślanych decyzji.