Załóż bezpłatne konto. Skuteczny e-mail marketing w zasięgu Twojego biznesu.

Skuteczny e-mail marketing

Szybki i prosty w obsłudze, a zarazem wyposażony w szeroką gamę opcji umożliwiających dotarcie do pożądanej grupy odbiorców. Mailon.pl posiada rozbudowane narzędzia do Tworzenia efektownych wizualnie wiadomości HTML oraz ich personalizacji.

 

Wiedza marketingowca

Ważne informacje

Nasze serwisy

Bezpłatny eKurs

5 sekretów dotyczących skutecznych działań e-mail marketingowych. Zero zobowiązań, 100% satysfakcji.

Imię:
e-mail:

Regulamin MailOn.pl

  1. Warunkiem korzystania z serwisu jest zapoznanie się oraz akceptacja regulaminu, polityki prywatności oraz polityki antyspamowej serwisu MailOn.pl
  2. W przypadku przechowywania w MailOn.pl danych będących danymi osobowymi (dane Twoich klientów) w myśl ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) niezbędne jest podpisanie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych z właścicielem MailOn.pl.
  3. W przypadku, gdy na liście subskrypcyjnej w polach dodatkowych przechowywane będą dane osobowe, administratorzy MailOn.pl mają prawo sprawdzić, czy dana baza została zgłoszona do GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych).
  4. Listy Twoich subskrybentów są przechowywane na bezpiecznym serwerze MailOn. W żadnym wypadku nie kopiujemy, nie sprzedajemy i nie udostępniamy ich osobom trzecim. Nigdy nie używamy ich do celów marketingowych ani kontaktowych. Udostępnienie osobom trzecim może nastąpić jedynie w wyniku wyroku sądowego. Twoje listy odbiorców są ściśle tajne i poufne.
  5. Administrator MailOn.pl zastrzega sobie prawo do monitorowania prowadzonych przez użytkowników kampanii e-mail marketingowych. W przypadku wykrycia działań niezgodnych z prawem zastrzegamy sobie prawo do zablokowania konta oraz rozwiązania umowy z danym użytkownikiem.
  6. Właściciel konta w MailOn.pl, bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wysyłane treści.
  7. W przypadku list subskrypcyjnych importowanych do systemu MailOn.pl administrator ma prawo monitorowania i moderowania. Wysyłka do subskrybentów znajdujących się na takiej liście możliwa jest dopiero po akceptacji jej przez administratora (do 24 godzin o daty dodania).
  8. Niestosowanie się do wyżej wymienionych zasad spowoduje zablokowanie konta.
  9. W przypadku zablokowania konta nie będą zwracane pieniądze za opłacony nie wykorzystany abonament lub opłacone niewykorzystane limity konta.